Wernisaż wystawy Jolanty Biedroń „Mandale”

Zdjęcie przedstawia Joannę Michalik-dyrektor biblioteki oraz Jolantę Biedroń-artystkę podczas wernisażu wystawy.
W przestrzeni wystawienniczej Miejskiej Biblioteki można od wczoraj zobaczyć wyeksponowaną wystawę Jolanty Biedroń: „Mandale”. Wernisaż wystawy zgromadził liczną grupę artystów, samorządowców, przyjaciół, znajomych artystki i naszej instytucji. Wszystkich przywitała w murach Galerii Joanna Michalik – Dyrektor Biblioteki, która przedstawiła bohaterkę wieczoru i przybliżyła jej drogę artystyczną. Jolanta Biedroń to malarka dobrze znana w środowisku artystycznym limanowskich twórców, ale nie tylko. Ma za sobą zarówno wystawy indywidualne, jak i zbiorowe. Podczas wernisażu autorka wprowadziła przybyłych w magiczny świat mandali, z których płynie równowaga i spokój. Na zakończenie wernisażu artystka otrzymała od przybyłych gości szereg gratulacji. Zapraszamy wszystkich do zwiedzania tej ciekawej wystawy, która będzie dostępna do 19 kwietnia w godzinach pracy biblioteki.