Książka ósmym cudem świata

Spotkanie autorskie „Książka ósmym cudem świata”

Zdjęcie przedstawia plakat informujący o spotkaniu autorskim z pisarką Agnieszką Frączek, które odbędzie się 22 września 2023 r. o godzinie 9.00.
Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z pisarką Agnieszką Frączek, które odbędzie się 22 września 2023 r. o godzinie 9.00. pt.,, Książka ósmym cudem świata”. Spotkanie odbędzie jako ostatnie zadanie w ramach projektu „Książka ósmym cudem świata”.
Agnieszka Frączek- doktor habilitowany językoznawstwa, autorka wielu książek dla dzieci, germanistka i leksykograf. W książkach dla najmłodszych popularyzuje wiedzę o współczesnej polszczyźnie. Jej książka ,,Rany Julek! O tym, jak Julian Tuwim został poetą’’ została wpisana na listę lektur szkolnych.
Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książek autorki.
Spotkanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury” w ramach programu Partnerstwo dla książki 2023.