„Akcje w wakacje”

Zdjęcie przedstawia plakat informujący o wakacjach w bibliotece.

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, zapraszamy wszystkich do spędzenia miłych chwil w Miejskiej Bibliotece. Poza stałą ofertą zachęcamy do uczestnictwa w tegorocznej akcji „Akcje w wakacje”. Nasza oferta wakacyjna skierowana jest do każdej grupy wiekowej. Zaczynamy już w czerwcu spotkaniem warsztatowym z Barbarą Supeł! Lipiec z kolei jest pełen warsztatów, które prowadzić będą dla Was Monika Zielińska-Klimczak, Lidia Marek-Jurkowska, Wanda Matras. Nie zabraknie również akcentu stricte książkowego, bowiem będziemy ilustrować pod okiem Marty Sobczak-Piętoń opowieść o Wiewiórce Rudce autorstwa Jadwigi Marzec. Z kolei w sierpniu spędzimy tydzień literacki z przyjacielem naszej biblioteki i wspaniałą pisarką – Joanną Krzyżanek. Następnie zgłębimy tajniki monotypii czyli artystycznej techniki graficznej, należącej do druku płaskiego, wyróżniającej się tym, że pozwala na uzyskanie tylko jednej odbitki. Te tajniki pomoże nam na warsztatach zgłębić ZAHRADA. Skoro wakacje to nie zabraknie również akcentu podróżniczego! Prawdziwy podróżnik i pisarz w jednym! Marcin Kozioł – autor serii „Detektywi na kółkach” i nie tylko. Nie trzeba daleko wyjeżdżać żeby zwiedzić kawałek świata – zapraszamy tylko do naszej biblioteki. Czym by były wakacje bez warsztatów, które poszerzają naszą wyobraźnię mając do dyspozycji niewiele…klej, papier, nożyczki…uwierzycie, że można zdziałać cuda! Przekonacie się o tym podczas kreARTywnych czwARTków. Zatem zapraszamy do skorzystania z naszej bezpłatnej, wakacyjnej oferty. Zapisów można dokonać osobiście w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Limanowej lub pod numerem telefonu 18 3372140.