,,Literacka podróż za jedną książkę...''

,,Ach, co to był za dzień”

,,Literacka podróż za jedną książkę czyli Majka z Siwego Brzegu powraca” dobiła do Miejskiej Biblioteki na Siwym Brzegu. A wszystko w ramach podsumowania Projektu, który dziś przebiegał pod hasłem: ,,I znów jesteśmy razem”.Moc atrakcji: happening ulicami miasta z Marią Konopnicką – w jej rolę wcieliła się niezastąpiona Jadwiga Marzec  oraz uczniami klasy 3 Szkoły Podstawowej nr 3 w Limanowej z wychowawcą Panią Jolantą Juszkiewicz, bańkowa kapsuła, rysowanie karykatur. Na finisz zostało podsumowanie konkursu literackiego „Naprawdę nasza czyli bajka o bibliotece marzeń” wraz z wręczeniem nagród. Dziękujemy za partnerstwo w działaniu: Powiat Limanowski, Mieczysław Uryga Starosta Powiatu Limanowskiego, RDN Nowy Sącz za obecność w ramach patronatu medialnego, Komisji Konkursowej w składzie: Jadwiga MarzecJolanta BugajskaKrysia Trzupek oraz wszystkim nagrodzonym, wyróżnionym i biorącym udział w konkursie. Dziękujemy wychowawcom, nauczycielom, rodzicom za zaangażowanie. Dziękujemy za Waszą obecność …pozdrawiamy i zapraszamy w biblioteczne progi.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.