Aktualności Biblioteki Powiatowej

Warsztaty „Zielono mi” dotarły do Partnerów projektu „Szczyrzyckie Bullerbyn i gra w kolory” w Bibliotece w Jodłowniku oraz w Szczyrzycu

Zdjęcie przedstawia dzieci oraz wykonane drewniane skrzyneczki podczas warsztatów w ramach projktu"Szczyrzyckie Bullerbyn i gra w zielone", inspirowane książką "Niebieski dom".
Warsztaty „Zielono mi” dotarły do Partnerów projektu „Szczyrzyckie Bullerbyn i gra w kolory” – Biblioteki w Jodłowniku oraz Biblioteka Publiczna Filia w Szczyrzycu. Oj działo się, działo! Było nie tylko zielono, choć motyw liści zdominował dekoracje na szkatułkach…Było przede wszystkim kolorowo, wręcz bajecznie, przy tym wesoło, ciekawie, jednym słowem… artystycznie!
Dziękujemy za współorganizację i partnerskie wsparcie bibliotekom w Jodłowniku i Szczyrzycu: Pani Dorocie Tańcula, Repelewicz Anna, Joanna Zając-Kapera, Pani Krystynie Pucia.
Zajęcia organizowane w ramach projektu: „Szczyrzyckie Bullerbyn i gra w zielone”, inspirowane książką „Niebieski dom” autorki Natalia Przeździk – pisarka.
Uśmiechy dzieci i kolorowe prace świadczą tylko o kreatywnej zabawie i dobrze spędzonym wakacyjnym czasie!
Bądźcie czujni, bo już już ogłosimy grę terenową, w której oprócz ciekawej mapy i wakacyjnej ścieżki, moc nagród do wygrania.  Śledźcie nasze social media i szykujcie się na wakacyjne wyprawy. Ahoj przygodo! Ruszajcie zdobywać kolorowe wspomnienia!
„Dofinansowano że środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”

Galeria

Wróć do góry