Aktualności Biblioteki Powiatowej

Warsztaty artystyczne „Zielono mi” -w ramach projektu „Szczyrzyckie Bullerbyn i gra w kolory”

Zdjęcie przedstawia dzieci podczas warsztatów dekorowania drewnianych skrzyneczek.
Rozpoczęliśmy warsztaty artystyczne „Zielono mi”  w bibliotekach publicznych Powiatu Limanowskiego – w ramach projektu „Szczyrzyckie Bullerbyn i gra w kolory”. Podczas warsztatów powstały cudnie zdobione szkatułki na wakacyjne skarby. Inspiracją jest oczywiście książka „Niebieski dom” Natalia Przeździk – pisarka.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i współpracę. Życzymy udanych wakacji, bez komputera i telewizji, lecz z przygodą. Dziękujemy za prowadzenie zajęć niezastąpionej Monice Zielińskiej – Klimczak . Dziś warsztaty odbyły się  w Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi i Biblioteka Kamienica.
Dofinansowano że środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury