Wernisaż wystawy Anny Szewczyk pod tytułem: ,,Moja Puzzlomania’’

Zdjęcie przedstawia plakat informujący o wernisażu wystawy Anny Szewczyk pod tytułem: ,,Moja Puzzlomania’’, który odbędzie się 23 maja 2024 roku o godzinie 18.00 w Miejskiej Galerii Sztuki.
Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy Anny Szewczyk pod tytułem: ,,Moja Puzzlomania’’, który odbędzie się 23 maja 2024 roku o godzinie 18.00 w Miejskiej Galerii Sztuki.
Limanowianka Anna Szewczyk zdecydowała się po raz drugi podzielić swoją ogromną pasją układania puzzli, którą nawet nazwała „puzzlomanią”. Przygodę z układaniem rozpoczęła 17 lat temu. W 2017 roku odbyła się jej pierwsza wystawa w Limanowskiej Bibliotece. W swoim dorobku ma około 70 obrazów, składających się z 500 do 6000 tysięcy małych fragmentów całości. Barwne, niezwykłe obrazy powstałe z niewielkich elementów będę okazją do podziwiania pięknych widoków, obiektów oraz zachętą do podjęcia tego absorbującego hobby.
Poprzez tę wystawę chcemy zachęcić widzów do przeniesienia się ze świata przebodźcowujących nas mediów, pośpiechu do świata, w którym można znaleźć czas na skupienie, spostrzegawczość, spokój i wytchnienie.
Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.