Ruszamy z projektem „Szczyrzyckie Bullerbyn i gra w kolory”

Zdjęcie przedstawia plakat informujący o projekcie Szczyrzyckie Bullerbyn i gra w kolory" na który biblioteka otrzymała dofinansowanie z MKiDN.
Witajcie Kochani Czytelnicy! 3,2,1,…start! Ruszamy z projektem „Szczyrzyckie Bullerbyn i gra w kolory”.
W ramach projektu, jako pierwsze wydarzenie, odbędzie się spotkanie z autorką książki „Niebieski Domek” Natalia Przeździk – pisarka w MBP w Limanowej. Z pisarką spotkają się dzieci ze Szkoła Podstawowa nr 3 w Limanowej, klasy 2 ci 2 d.
Spotkanie odbędzie się 21 maja o godz. 10.00 w Sali kameralnej.
Kolejne spotkania przed nami, z pisarką zobaczymy się w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, w Jodłowniku i Szczyrzycu.
Partnerzy projektu: GBP w Jodłowniku, GBP w Jodłowniku – Biblioteka Publiczna Filia w Szczyrzycu, Szkoła Podstawowa w Szczyrzycu.
„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji.