Wystawy

Wernisaż wystawy prac autorstwa uczestników zajęć pracowni działających przy LDK

Zdjęcie przedstawia Joannę Michalik – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej, Magdalena Szczygieł-Smaga - Dyrektor Limanowskiego Domu Kultury, Zofii Ślezak- instruktor LKD opodczas wernisażu wystawy prac uczestników zajęć w pracowniach działających przy LDK.
W dniu 25 czerwca br. w Miejskiej Galerii Sztuki miał miejsce wernisaż wystawy prac autorstwa uczestników zajęć organizowanych w pracowniach działających przy naszym Domu Kultury w sezonie 2022/2023.
Oficjalnego otwarcia wystawy dokonały Joanna Michalik – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz Magdalena Szczygieł-Smaga – Dyrektor Limanowskiego Domu Kultury. Słowa podziękowania w kierunku autorów prac popłynęły z ust dwóch instruktorek – Zofii Ślezak i Stanisławy Oleksy, a także odczytany został list od dr Jacka Dudka – prowadzącego Pracownię sztuk plastycznych. Nie zabrakło również gratulacji ze strony władz miasta Limanowa, reprezentowanych przez radnych: Stanisława Orzechowskiego, Jana Winiewskiego i Piotra Zonia.
W tym miejscu pragniemy podziękować uczestnikom pracowni warsztatowych, rodzicom dzieci biorących udział w zajęciach, a także dyrekcji i pracownikom Miejska Biblioteka w Limanowej, oraz wszystkim zaangażowanym, za pomoc w organizacji wystawy i przygotowaniu wernisażu.
Wystawę będzie można podziwiać do 23 czerwca.
Źródło: Limanowski Dom Kultury