Aktualności Biblioteki Powiatowej

Ostatnie przesłuchania gminne w ramach Maratonu Czytelniczego w GBP w Jodłowniku

Zdjęcie przedstawia komisje konkursowa oraz uczestników maratonu czytelniczego w Gminnej Bibliotece Publicznej w Jodłowniku.
W gminie Jodłownik zakończyliśmy nasz Maraton w powiecie z Elizą Orzeszkową i lekturą „Nad Niemnem”. A oto wyniki:
I miejsce: Marta Burnus
II miejsce: Julia Pazdur
III miejsce: Magdalena Węgrzyn
Wyróżnienia:
Kornelia Pasionek oraz Julia Ligas
Wyróżnienia MBP w Limanowej:
Emilia Kapera, Kamil Gabrzycki, Dawid Pierzchała, Paweł Kapera, Emilia Ligas.
Nad konkursem czuwała komisja konkursowa w składzie: Joanna Michalik Dyrektor MBP w Limanowej, Maria Trzupek – instruktor do spraw realizacji zadań biblioteki powiatowej oraz Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Słopnicach – Katarzyny Katarzyna Zawada.
Serdecznie dziękujemy GBP w Jodłowniku wraz z Filiami, na ręce Kierownik Doroty Tańculi za współpracę i pomoc w organizacji etapu gminnego.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym bibliotekom, szkołom, nauczycielom, rodzicom oraz uczestnikom, którzy zmierzyli się z tym trudnym wyzwaniem czytelniczym.
Laureatów I, II i III miejsca zapraszamy na etap powiatowy 29 maja tj. poniedziałek na godz. 9.00 do MBP w Limanowej.
Uczestnicy będą czytać wylosowany tekst z lektury „Nad Niemnem”. Na przygotowanie będą mieć 30 minut.
Do zobaczenia i do usłyszenia