Spotkania autorskie

Promocja książki „Gdzie zmysły prysły”

W sobotę 22 października br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Limanowej odbyła się promocja książki „Gdzie zmysły prysły” autorstwa Kariny Gamoń oraz uroczysta Gala wręczenia nagród dla wszystkich dzieci, które wzięły udział w konkursie na ilustrację do książki. Galę rozpoczął Mateusz Pietrzak- Kierownik Biura Promocji, Kultury i Turystyki w Starostwie Powiatowym w Limanowej, który przywitał zgromadzonych gości oraz dzieci wraz z opiekunami. Następnie głos zabrali: Mieczysław Uryga-Starosta Powiatu Limanowskiego, Marcin Radzięta-Dyrektor Szpitala Powiatowego w Limanowej i Karina Gamoń- położna, autorka trzech książek dla dzieci. Najprzyjemniejszą chwilą było wręczenie nagród dla laureatów konkursu oraz dyplomów dla dzieci, które wzięły udział w konkursie. Szkoła Podstawa w Tymbarku otrzymała specjalną nagrodę ufundowaną przez Starostę Limanowskiego. Natomiast Szkoła Podstawa nr 2 w Limanowej otrzymała nagrodę specjalną ufundowaną przez Dyrektora Limanowskiego Szpitala. Dzieci chętnie nabywały książkę „Gdzie zmysły prysły’’ wraz z dedykacją od autorki. Laureaci konkursu na ilustrację do książki z dumą odnajdywali swoje ilustracje w książce. Gratulujemy wszystkim młodym artystom. Autorce życzymy dalszych sukcesów i kolejnych książek.