Menu ☰
„Tytus Czyżewski - pierwszy elektromagnetyczny poeta i malarz z Przyszowej”.

12 warsztatów artystycznych z Tytusem Czyżewskim: „Magnetyczny folklor”

Zdjecie przedstawia uczestników warsztatów artystycznych z Tytusem Czyżewskim: „Magnetyczny folklor”.
To była piękna przygoda… 12 bibliotek powiatu limanowskiego, 12 warsztatów artystycznych z Tytusem Czyżewskim: „Magnetyczny folklor”, 12 spotkań z dziećmi i niezliczona ilość małych arcydzieł. To już za nami, pora na krótkie podsumowanie. Byliśmy w Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi, Biblioteka Publiczna w Łukowicy, Biblioteka Kamienica, Biblioteka Publiczna Kasina Wielka, Miejska Biblioteka w Mszanie Dolnej, GBP w Tymbarku – Świetlica Wiejska w Zamieściu, Gminna Biblioteka i Ośrodek Kultury w Niedźwiedziu, GBP w Laskowej, Biblioteka Publiczna Gminy Jodłownik Filia w Szczyrzycu, GBP w Dobrej – Filia Jurków oraz Miejska Biblioteka w Limanowej.
Serdecznie dziękujemy Monika Zielińska-Klimczak i ManuCraftura za prowadzenie warsztatów, instruktaż, motywowanie uczestników i całokształt pracy z dziećmi
Dziękujemy bibliotekom za współpracę, uczestnikom za odpowiedź na zaproszenie do udziału w warsztatach. Z Powiat Limanowski.
Projekt pt.: „Tytus Czyżewski – pierwszy elektromagnetyczny poeta i malarz z Przyszowej” dofinansowany z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach „Partnerstwo dla Książki”.
Cały projekt został objęty Honorowym Patronatem Starosty Limanowskiego Mieczysława Urygi.
Wróć do góry