„Tytus Czyżewski - pierwszy elektromagnetyczny poeta i malarz z Przyszowej”.

Warsztaty dla młodzieży z Teresa Dzielska – aktorką teatralną i telewizyjną

Zdjęcie przedstawia plakat informujący o warsztatach z Teresą Dzielską - aktorką teatralną i telewizyjną
W ramach projektu: „Tytus Czyżewski – pierwszy elektromagnetyczny poeta i malarz z Przyszowej” taka oto gratka dla młodzieży: warsztaty z Teresa Dzielska – aktorką teatralną i telewizyjną. Odbędą się w Miejska Biblioteka w Mszanie Dolnej oraz w naszej limanowskiej książnicy. Zapewniamy dużo pozytywnej energii, dobrego humoru i uśmiechu, bo taka jest właśnie Teresa i ostrzegamy: ta energia jest zaraźliwa!
Dziękujemy szkołom za współpracę, a na zgłoszoną młodzież czekamy w czerwcu!
Przypominamy, że Honorowy Patronat nad zadaniem objęli: Starosta Limanowski – Mieczysław Uryga oraz Władysław Bieda – Burmistrza Miasta Limanowa.
Zadanie dofinansowane ze środków MKiDN w ramach programu: PARTNERSTWO DLA KSIĄŻKI.