Finisaż wystawy Damiana Wróbla

Zdjęcie przedstawia Damiana Wróbla podczas finisażu wysatwy.

Wieczorową, majową porą w murach Miejskiej Galerii Sztuki odbył się finisaż wystawy Damiana Wróbla – artysty z Pisarzowej, którego wystawę można było podziwiać przez ostatni czas. Autor prac otrzymał list gratulacyjny od Poseł na Sejm – Urszula Nowogórska ze słowami uznania i życzeniami dalszego zapału do pracy. Patrząc na wystawę, trzeba przyznać, że główny zamysł autora – wyzwalanie emocji u widza – został osiągnięty. Prezentowane prace budziły różnorodny wachlarz emocji u zwiedzających – bo taka też była prezentowana wystawa. Tytuł „Uczta” zobowiązywał do różnorodności w smakach i gustach artystycznych. Artyście życzymy niegasnących inspiracji w twórczości a przyjaciół Galerii już wkrótce zaprosimy do udziału w kolejnych, artystycznych wydarzeniach.