Waleczne góralki, tematyka roli kobiet podczas II wojny światowej i nie tylko…. czyli spotkanie autorskie z pisarką Agatą Puścikowską.

Zdjecie przedstawia plakat inromujacy o spotkniu auorskim z z Agata Puścikowska, które odbędzie się 20 maja 2022 r. o godzinie 17:00 (piątek) w Sali kameralnej.
Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Agatą Puścikowską, które odbędzie się 20 maja 2022 r. o godzinie 17:00 (piątek) w Sali kameralnej.
II wojna światowa toczyła się nie tylko w Warszawie. Górskie regiony Polski również się nie poddawały. Mają swoich bohaterów i bohaterki. Kim były góralki walczące podczas II wojny światowej? Na to pytanie i inne podczas spotkania z czytelnikami limanowskiej biblioteki odpowie autorka książki ,,Waleczne z gór. Nieznane historie bohaterskich kobiet’’.
Agata Puścikowska – dziennikarka, publicystka, pisarka. Redaktor działu Polska w Gościu Niedzielnym. Napisała takie książki jak: ,,Waleczne z gór”, „Wojenne siostry”, „Wielokuchnia”, ,, Siostry z powstania’’, „Siostra na krawędzi”, „I co my z tego mamy?”, „Życia-rysy”, ,,Z mojego okna’’. Prywatnie miłośniczka Chopina, żona i matka.
Wstęp wolny. Zapraszamy!