Aktualności Biblioteki Powiatowej

Spotkania autorskie z Barbarą Gawryluk z dziećmi w Gminnej Bibliotece Publicznej w Tymbarku i Słopnicach

Zdjęcie przedstawia Barbarę Gawryluk wpisującą dedykację do książki.

15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Wtedy też podsumowaliśmy nasz projekt: „Literacka podróż za jedną książkę czyli Majka z Siwego Brzegu powraca”. Jednakże przysłowiową kropkę postawiliśmy 23 września, kiedy to odbyły się dwa ostatnie już spotkania autorskie z Barbarą Gawryluk – dziennikarką, pisarką dla dzieci, tłumaczką. Spotkania z dziećmi w Gminnej Bibliotece Publicznej w Tymbarku i Słopnicach były nie lada atrakcją.

Dziękujemy Bibliotece w Tymbarku z Panią Ewą Skrzekut i Bibliotece w Słopnicach z Panią Katarzyną Zawadą na czele, za pomoc przy organizacji wydarzenia. Dziękujemy dzieciom z nauczycielami, które przybyły w odpowiedzi na nasze zaproszenie. Dziękujemy Pani Barbarze Gawryluk za zapał, energię i dzielenie się swoją pasją. W spotkaniach udział brała Dyrektor Miejskiej Biblioteki w Limanowej, Joanna Michalik, która wprowadziła na wstępie zebranych w tytułową literacką podróż.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury” w ramach programu „Partnerstwo dla książki”.

Galeria

Wróć do góry