Równać Szanse

Film motywacyjny młodzieży z Programu Równać Szanse

Zdjęcie przedstawia logo oraz nazwę Równać Szanse.

Przez trzy miesiące młodzież z Programu Równać Szanse z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Limanowej pracowała nad filmem motywacyjnym. Wspólnie napisali tekst oraz stworzyli scenariusz. Chcieliśmy tym filmem pokazać bliskie nam miejsca, z którymi czujemy się związani, naszą Bibliotekę oraz zainspirować młodych ludzi do podejmowania wyzwań i kreatywnego działania. Osią całego projektu był film ale w naszych działaniach chodziło przede wszystkim o wspólną pracę grupy, integrację młodzieży i zdobywanie nowych doświadczeń, które pomogą młodym w starcie w dorosłe życie. Gościnnie w filmie wystąpił youtuber Marcin Okoniewski Okoń w sieci , który specjalnie dla naszej grupy powiedział parę słów o motywacji.
Zapraszamy do obejrzenia naszej małej produkcji.
Film zrealizowano dzięki dotacji z Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach Programu Równać Szanse.

Film motywacyjny grupy Równać Szanse z Biblioteki w Limanowej 2021